reklam

Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Çukur son bölüm izle

Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Çukur son bölüm izle
Bu yazı 11 Şubat 2019 - 11:13 'de eklendi.

Hayran kitlesi her geçen gün artan dizi Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 11 Şubat pazartesi akşamı yayınlanan son bölümde İdris’in, torunu ve gelinini öldüren Çeto’yla ilk defa karşı karşıya gelmişti. Yeni bölümdeki gelişmeleri merak eden  pek çok kişi, Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? araştırmasını yapıyordu. Peki, Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlanan son bölümde Yamaç ve İdris’in seçimi sonucunda Karakuzular’ın, Çukur’a geri döneceği kararı alınmıştı. 18 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak Çukur 53. yeni bölüm fragmanı ise yeni bölüm gelişmelerinin ipuçlarını vermesi bekleniyor.Peki, Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Çukur 53. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde bulabilirsiniz.

Son bölümde neler oldu?

Çukur 2. Sezon 19. Bölümünde; İdris’in, torunu ve gelinini öldüren Çeto’yla ilk defa karşı karşıya geldiği bölümde Çeto’nun isteği İdris’i önemli bir karar aşamasına getirecek. Yamaç ve İdris’in seçimi sonucunda Karakuzular, Çukur’a geri dönecek. Bu durum karşısında Cumali ve Salih, öfkeden deliye dönecek. Vicdan azabı çeken Metin ile Yamaç’ın mahalle kahvesindeki yüzleşmesi, Çukur’dakilere eski günleri hatırlatacak. Koçovalıların, Karakuzuların üstünde birilerinin olduğu şüphesi Çeto’nun talebiyle daha da güçlenecek. Cumali ve Salih’in attığı adım onları bir sürprize götürecek. Tansiyonun yükseleceği bölümde Yücel’in kim olduğu gerçeği de ortaya çıkacak.

Çukur son bölüm izle

Çukur 52. bölüm foto galeri

Cumali ve Salih’in attığı adım onları bir sürprize götürecek.

Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
download samsung firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA