Widgets Magazine

İstanbul Gelişim Üniversitesi ilk dersini gerçekleştirdi

İstanbul Gelişim Üniversitesi ilk dersini gerçekleştirdi
Bu yazı 24 Eylül 2018 - 18:08 'de eklendi.

İSTANBUL Gelişim Üniversitesi (İGÜ), 2018-2019 akademik yılına ilk dersini yaparak başladı.

İSTANBUL Gelişim Üniversitesi (İGÜ), 2018-2019 akademik yılına ilk dersini yaparak başladı.

İGÜ’ye yeni başlayan öğrencilere başarı dileklerinde bulunan Mütevelli Heyeti Başkanı Abdulkadir Gayretli, “Uluslararası alanda söz sahibi bir dünya üniversitesi olmak yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yıl da birçok başarıya ve ilke imza atmak, ülkemize ve dünyaya yön verebilecek bilgi ve becerilere sahip öğrenciler yetiştirmek için var gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.

“BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTIK”

Bu yıl üniversitenin uluslararası öğrenci sayısını daha da arttırdığını, çok uluslu çok kültürlü bir dünya üniversitesine dönüştüklerini belirten Gayretli, “İstanbul Gelişim Üniversitesi kısa zamanda büyük başarılara imza attı ve dünyanın dikkatini çekti. Akredite edilen programlarımız, öğrencilerin tüm dünyada geçerli bir üniversite diplomasına sahip olmasına olanak tanıdı. Verdiğimiz eğitimlerimizin kalitesi tescillendi. Bu da öğrencilerin İGÜ’yü tercih etmelerindeki en büyük sebeplerden birisi oldu” ifadelerini kullandı.

“BİLGİNİN ÖNÜNDEKİ TÜM ENGELLERİ KALDIRIYORUZ”

25 bin öğrencisiyle tüm öğrencilerin çift anadal yapma şansı olduğunu vurgulayan Gayretli, “Eğer öğrencilerimiz taban puanı yetmediğinden farklı bir programa yerleşmiş ise, ya da ilgi alanı doğrultusunda farklı bir programda da eğitim görmek istiyorsa çift anadal yapabiliyor. Çift diploma sahibi olarak üniversiteden mezun olmalarını sağlıyor, bilginin önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

SON DAKİKA