reklam

Söz 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Söz son bölüm izle

Söz 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Söz son bölüm izle
Bu yazı 11 Şubat 2019 - 12:50 'de eklendi.

“Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla gönüllerde yer eden dizi Söz 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.  4 Şubat pazartesi akşamı yayınlanan 68. bölümde, Tim, Derya’yı kurtarmış, Derya’nın  planı sayesinde gerçek casus Tim tarafından yakalanmıştı. Pek çok Söz dizisi hayranı ise, bu hafta dizide neler olacağı konusunda bilgi edinmek için yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte merakla beklenen Söz 69. yeni bölüm fragmanı…

Söz 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Nazlı ile Ateş’in karşılaşması görülüyor. Peki, Tim Ateş’in yaşadığını öğrenecek mi? Yavuz, Dragan’ı Türkiye’ye getirebilecek mi? İşte pek çok bilinmeyenle dolu 69. bölüm hakkında ipuçları veren Söz 69. yeni bölüm fragmanı.

Söz 69. yeni bölüm fragmanı

Yavuz, yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırıyor.

Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir.

Nazlı’nın Ateşle karşılaşmasının hemen ardından beklenmedik bir gelişme yaşanır. Ateş’in yaşadığına canlı tanık olan Nazlı bu durumu Erdem ve Tim’e anlatır fakat bütün aramalar yine sonuçsuz kalır. Ateş’e dair bir ipucuna sahip olduğunu düşünen Nazlı bu işin peşini bırakmamakta son derece kararlıdır.

Seda’nın yakalanmasının ardından Sami ile bağlantılı olduğuna dair şüpheler üzerine Tim harekete geçer ve Sami’nin izine ulaşabilmek için yoğun gayret gösterir. Sami ise güvenli bir yer olarak Samet’in evinde kendisini yurtdışına çıkaracak helikopteri beklemektedir. Tim’in ani operasyonu beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Ayrıca Yavuz ve Derya buluştukları restoranda onları bekleyen sürprizden habersizdirler. Linda’nın ansızın ortaya çıkışı bir anda tüm dengeleri değiştirecektir.

Söz 69. yeni bölüm 2. fragmanı

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
download lava firmware
Download WordPress Themes
free online course
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA