reklam

A Milli Takım aday kadrosu açıklandı

A Milli Takım aday kadrosu açıklandı
Bu yazı 09 Kasım 2018 - 14:40 'de eklendi.

A Milli Takım’ın 17 Kasım’da UEFA Uluslar Ligi’nde İsveç ve 20 Kasım’da da hazırlık kapsamında Ukrayna ile oynayacağı maçların kadroları belli oldu.

A Milli Takım, 12 Kasım Pazartesi günü saat 17.00’de Riva’daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

İsveç karşılaşmasının hazırlıklarını dört gün boyunca bu tesiste sürdürecek A Milli Takım, 16 Kasım Cuma günü Konya’ya gidecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, bir milli futbolcu ile birlikte maçın oynanacağı Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda saat 18.30’da bir basın toplantısı düzenleyecek.

A Milliler, son çalışmasını toplantıyı takiben stadyumda saat 19.00’da yapacak.

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu tarafından belirlenen Ukrayna maçının 24 kişilik kadroda şu futbolcular yer alıyor;

TÜRKİYE-İSVEÇ MAÇI HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?
Türkiye ile İsveç arasında 17 Kasım Cumartesi günü oynanacak UEFA Uluslar Ligi karşılaşması saat 20.00’de başlayacak ve TRT1’den naklen yayınlanacak.

TÜRKİYE-UKRAYNA MAÇI HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?
Türkiye ile UKRAYNA arasında 20 Kasım Salı günü oynanacak UEFA Uluslar Ligi karşılaşması saat 20.30’de başlayacak ve TRT1’den naklen yayınlanacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
SON DAKİKA