reklam

Türk Dünyası ödülleri sahiplerini buluyor

Türk Dünyası ödülleri sahiplerini buluyor
Bu yazı 13 Ocak 2019 - 15:08 'de eklendi.

Ülkü Ocakları İstanbul Başkanlığı tarafından bu yıl beşincisi düzenlenecek “Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” 20 Ocak’ta gerçekleştirilecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

TurkDunyasiOdulleri.com internet sitesinde yapılan ve her kullanıcının 13 farklı kategori için bir kez oy kullanabildiği oylamada sonucunda Türk Dünyası Hizmet ödülüne layık görülen kişi veya kurumların ödülleri Esenler’deki Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törende verilecek.
Akademisyenden sporcuya, yazardan sosyal medyaya kadar çok sayıda kategoride yapılan oylamaya başta Türkiye olmak üzere Avrupa’daki gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstermesi sebebiyle binlerce oy kullanıldı.
Geçtiğimiz yıllarda yoğun bir ilgiyle karşılanan törene, Türk dünyasından da birçok davetlinin katılması bekleniyor. Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, İstanbul Ülkü Ocakları’nın resmi sosyal medya hesaplarından ve Bengütürk televizyonundan da canlı yayınlanacaktır.
Geçen yıl ki ödül törenlerinde MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye Türk Dünyası Yılın Siyasetçisi – Yılın Projesi ve Onur Ödülü verilmişti.

TÜRK DÜNYASI HİZMET ÖDÜLLERİ

Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, Türk dünyasının vizyon ve derinliğini güçlendiren başarılı kişiler ile kurumları onurlandırmak, Türk dünyasına katkı sunan çalışmaları hatırlatmak ve teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.
Türk dünyasına katkı sunan kişi, kurum ve çalışmaları bu vesileyle onure ederek, bu alanda yapılan çalışmaları genç nesillere tanıtıp onların örnek alınmasını sağlamak başlıca gayemizdir.

Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
download mobile firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

SON DAKİKA